GN Airbrush makeup

GN

CO TO JEST TECHNIKA AIRBRUSH?

Technika makijażu airbrush to zaawansowana technika makijażu wypierająca stosowane dotąd tradycyjne metody nakładania kosmetyków. Specjaliści największych kanałów telewizyjnych, jak na przykład CNN, wykonują makijaż wyłącznie techniką airbrush, uzyskując efekt doskonałego krycia oraz naturalnego i nieskazitelnego wyglądu na ekranie.
Efektu uzyskanego w makijażu airbrush i przy pomocy tradycyjnych metod szminkowania nie da się porównać!

W makijażu metodą tradycyjną na skórze tworzy się gruba warstwa, dająca niezbyt atrakcyjny i niewygodny efekt maski, który łatwo możemy uzyskać szminkując twarz dotychczas stosowanymi kosmetykami. Nie mówiąc już o plamach czy smugach, jakie pozostawiają gąbeczki i pędzle.
Makijaż airbrus naniesiony lekką, cieniutką warstwą zapewnia doskonałe, równomierne pokrycie na całej powierzchni skóry. Bez plam i smug.

ZESTAW GN AIRBRUSH MAKE UP PRO
W skład zestawu wchodzą:
• 1 kompresor
• 1 pistolet natryskowy
• 1 giętki przewód powietrza
• 1 statyw do pistoletu montowany na kompresor
• 1 pojemnik do przechowywania pistoletu i jego akcesoriów
• 1 pakiet wydrukowanych szablonów do treningu
• 1 pakiet kolorów 6×7.5 ml. (podkłady, róże, rozświetlacze, cienie)
• 1 pakiet szablonów do formowania-barwienia brwi (24 sztuki do wielokrotnego użytku)
• 1 pakiet szablonów do powiek (6 sztuk do wielokrotnego użytku)
Do zestawu tego zapewniamy Ci jeszcze 6 miesięcy pełnej obsługi i gwarancję wymiany!

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ WŁNIE KOSMETYKI DO MAKIJAŻU GN AIRBRUSH?
Nasze naturalne kosmetyki wytwarzane na bazie roślinnej nie zatykają porów, pozwalają skórze swobodnie oddychać, stanowią więc doskonałe rozwiązanie także dla osóRbstancji zapachowych i barwników, zapewniają trwały makijaż przez 18 godzin. Kolory można ze sobą mieszać, dzięki czemu możesz uzyskać mnóstwo nowych odcieni.

WSZYSTKIE OFEROWANE PRZEZ NAS KOSMETYKI SĄ WOLNE OD ALKOHOLU I SILIKONU!
Nasze kosmetyki NIE są testowane na zwierzętach!
NAJBARDZIEJ EKONOMICZNA ZE ZNANYCH DZIŚ TECHNIK MAKIJAŻU
Do wykonania kompletnego makijażu (podkład, świetlistość i cienie, powieki i róż) wystarczy zaledwie kilka kropli „farby”.
Tą technologię możesz także łączyć z tradycyjnym makijażem.
Doskonałe pokrycie lub lekkie muśnięcie skóry cieniutką warstwą kosmetyku, bez wrażenia maski.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ KOMPRESOR DO MAKIJAŻU GN AIRBRUSH?
Jego waga nie przekracza 50 dkg, możesz go więc wszędzie zabrać ze sobą. Na planie zdjęciowym, na pokazach mody, konkursach itp. kompresor ten uzupełniony o pistolet natryskowy Gonagold airbrush będzie Twoim najlepszym przyjacielem. Wyjątkowa łatwość obsługi i małe rozmiary ułatwiają Ci pracę. Urządzenie nie wymaga rozmontowywania, ani czyszczenia.
Dzięki odpowiedniemu ustawieniu kompresora można regulować ciśnienie strumienia powietrza na 3 poziomach, w zależności od niezbędnego do danego zabiegu rozpylenia barwnika. Podłączony jest do niego adapter sieciowy i przewód powietrza łączący go z pistoletem natryskowym.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ PISTOLET NATRYSKOWY DO MAKIJAŻU GN AIRBRUSH?
Ze względu na ergonomiczny kształt, precyzyjne działanie i łatwą obsługę. Dzięki tym cechom całą uwagę możesz skupić na Twoim modelu i wykonywanym makijażu. W trakcie czyszczenia urządzenia nie trzeba rozmontowywać, bo resztki farb możesz i tak dokładnie usunąć. Wystarczy do tego trochę ciepłej wody, a jeżeli farba została w pistolecie przez dłuższy czas, pomoże odrobina alkoholu. Pistolet dysponuje także funkcją suszenia, która pomaga jeszcze bardziej skrócić i tak niezbyt długi czas schnięcia.

DANE TECHNICZNE:
Kompresor
Ciśnienie 0-15 PSI
Prędkość powietrza: 13 LPM/MIN
Wymiary: 123*98*68mm. Masa: 50 dkg
Napięcie: 12V.
Regulacja: jednofazowa, trzystopniowa
Pistolet natryskowy:
Średnica dyszy: 0,4mm
Pojemność zbiorniczka: 2 ml